نسخه های قبلی مرورگرها قابلیت Auto-Refresh نداشت و شما هر موقع بر روی تبی کلیک می کردید رفرش نمیشد . اما در ورژن های جدید این قابلیت به مرورگرها اضافه شده و بعد از یک بازه زمانی خاص وقتی روی تبی کلیک می کنید به صورت خودکار Refresh می شود . اگر مطلبی را در مرورگر تایپ کرده باشید و آن را ذخیره یا ارسال نکنید با رفرش شدن اتوماتیک حذف می شود . برای غیر فعال کردن این قابلیت روشهای مختلفی وجود دارد که در ادامه آموزش داده می شود . 

در بین مرورگرهای مورد استفاده و مرسوم ، کروم بالاترین سرعت را دارد ، با این حال بعضی از کاربران از سرعت این Browser راضی نیستند . در ادامه 5 افزونه کاربردی که برای افزایش سرعت کروم طراحی و عرضه شده است را معرفی و لینک دانلود آن را جهت استفاده قرار میدهم . 

قطعی اینترنت این روزها از هر خبر بدی بدتر است !! من کاربرانی را دیده ام که وقتی شارژ بسته تلفن همراهشان تمام می شود یا به هر دلیل مشکلی برای نقطه اتصال اینترنت شان پیش می آید به آب و آتش میزنند تا مشکل را رفع کنند . 
قطعی اینترنت برای افرادی که از این روش کسب درآمد می کنند موضوع مهمی است ولی برای فردیکه تمام کارش فعالیت در شبکه های اجتماعی است و بیشتر جنبه سرگرمی دارد به نظر بنده آنقدرها هم مهم نمی باشد . 
با توجه به این توضیحات ممکن است که موقع کار با اینترنت یک مثلث زرد رنگ یا علامت اخطار را در قسمت اینترنت ویندوز سیستم خود مشاهده کنید؟ یا با ارور No Internet, Secured مواجه شوید . در ادامه بررسی می کنیم چرا این مشکل بوجود آمده و روش حل آن توضیح داده می شود . 

حتما با تگ گذاری در شبکه های اجتماعی آشنا هستید ، روشی برای جستجو سریع تر و رسیدن به نتیجه مطلوب . در ویندوز هم این قابلیت وجود دارد که شما در تنظیمات یک فایل تگ گذاری کنید . ساز و کار تگ فایل های ویندوز، دقیقا مشابه چیزی است که در شبکه های اجتماعی، عکس ها، توییت ها یا بقیه سیستم های مشابه دیده ایم.
البته ویندوز قابلیت ساخت خوکار تگ ها را ندارد و باید آن ها را به صورت دستی مدیریت کنید. برای مطلب امروز روی همین مسئله دست گذاشته ایم و نگاهی به روش افزودن تگ ها به فایل های گوناگون نگاهی انداخته ایم. اگر در کامپیوتر فایل های زیادی دارید و به دسته بندی درست تر آن ها اهمیت می دهید، با ما همراه باشید.

رادیوجوان یکی از سایت های پربازدید در زمینه ی موسیقی است که کاربران مخصوص به خود را دارد.هر کاربر بنا به سلیقه ی خود می تواند با مراجعه به سایت و یا استفاده از اپلیکیشن رادیو جوان به موسیقی مورد علاقه ی خود دسترسی داشته باشند.یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران با آن مواجه شده اند عدم پشتیبانی دانلود موزیک ها است. به این صورت که شما تنها از طریق سایت و یا اپلیکیشن رادیوجوان می توانید موزیک مورد نظر خود را گوش کنید.امروز با من همراه باشید تا روش دانلود موزیک از رادیوجوان را به شما آموزش بدهم:

تا حالا شده فردی را ببینید که به یوتیوب اعتیاد داشته باشد ؟ همانطور که بعضی از افراد به تلگرام ، اینستاگرام و ... اعتیاد دارند می توانند به یوتیوب هم علاقه شدید داشته باشند . هم برای سرگرمی هم برای کار .
برای رفع مشکل باز نشدن اپ یا ریپورت شدن کاربر در اپلیکیشن های مختلف آموزشهای زیادی در سایت قرار داده شده است اما برای یوتیوب چطور ؟ به دلایل مختلفی امکان دارد دسترسی شما به سایت محدود یا مسدود شده باشد که در ادامه روشهای رفع مشکل توضیح داده می شود . 

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!