گرفتن نسخه پشتیبان از همان جی میل یکی از مواردی است که کاربران زیاد به آن توجهی ندارند . جیمیل نیز مانند بقیه چیزها نیاز به بک آپ دارد تا در مواقع ضرورت اطلاعات مهم از دست نروند . بک آپ گیری از ایمیل کار ساده ای میباشد و به راحتی قابل انجام دادن است . بوسیله اپلیکیشن نمیتوانید اینکار را انجام دهید و باید با مرورگرهایی مثل کروم یا فایرفاکس وارد جیمیل بشوید .

بازیابی اطلاعات پاک شده از روی هارد دیسک و فلش مموری امکان پذیر است به شرطیکه هارد یا فلش مموری صد در صد خراب نشده باشد و بعد از حذف اطلاعات فایلی در مسیر قبلی کپی نکرده باشید که درصد بازیابی اطلاعات را تا حد قابل ملاحضه ای کاهش میدهد . برای بازیابی تصاویر ، فیلم و اسناد یک نرم افزار کم حجم با عنوان Windows Data Recovery وجود دارد که می توانید از طریق آن ریکاوری کنید . 

تا به حال شده عکس های مشابه با یک تصویر را از طریق گوگل پیدا کنید ؟ من یک تصویر برای آموزش نیاز داشتم . عکس اصلی ابعاد و کیفیت استانداری نداشت ، به همین دلیل به دنبال راه حل میگشتم که گوگل این مشکل را برای من حل کرد . با من همراه باشید تا در ادامه روش انجام اینکار را توضیح بدهم . 

یکی از ویژگیهای سرگرم کننده موتور جستجو گوگل بازیهای مخفی می باشد که بدون نصب می توانید آنها را اجرا کنید . بازی های ساده که برای تمام کاربران دهه شصتی یک نوع خاطره به حساب می آید . در ادامه چندبازی که به صورت مخفی در گوگل وجود دارد را معرفی میکنم .  

یکی از روشهای بالا بردن بازدید وب سایت نوتیفیکیشن یا همان اعلان می باشد . اعلان به شما کمک می کند بدون باز کردن وب سایت بتوانید عنوان محتوای جدید را مشاهده کرده و در صورت علاقه بر روی لینک نوتیفیکیشن کلیک کنید . اما وقتی تعداد این پیام ها زیاد می شود کلافه کننده می باشد و دائم باید بر روی گزینه خیر کلیک کنید تا پنجره بسته شود . خوشبختانه برای این موضوع فایرفاکس یک راه حل در خود مرورگر بدون افزونه قرار داده است که در ادامه آموزش میدهم  . 

همانطور که میدانید Youtube به صورت پیش فرض اجازه دانلود ویدئو را به کاربران نمیدهد . روشهای زیادی برای دانلود از وب سایت یوتیوب وجود دارد . نرم افزار ، وب سایت ، اپلیکیشن و ترفند .  هر کدام دارای نقاط قوت و ضعفی می باشند که نیاز به بررسی دارد .  اما در بین تمام این گزینه ها یک وب سایت برای دانلود از یوتیوب وجود دارد که به نظر بنده هیچ نقطه ضعفی ندارد و می تواند یک روش ایده آل به حساب بیاد .

مجوز استفاده از قالب مجله خبری ارمغان براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید