یکی از موارد استفاده از تلفن های همراه گوش دادن به موسیقی مورد علاقه است.موردی که اکثر ما کم و بیش از آن استفاده می کنیم و شاید بسیاری از ما لیست مورد علاقه ی خود را نیز در موزیک پلیر خود ساخته باشیم.اگر شما هم جز افرادی هستید که موزیک مورد نظر خود را از سایت های مختلف دریافت می کنید، می دانید که در بسیاری از موارد ،نام موزیک،نام خواننده و حتی کاور استفاده شده با خود موزیک همخوانی ندارد،در نتیجه برای جستجوی آهنگ در تلفن همراه با مشکل مواجه خواهید شد.
امروز اپلیکیشن Star Music Tag Editor را به شما معرفی خواهم کرد،اپلیکیشنی مخصوص ویرایش اطلاعات موزیک :

به طور پیش فرض هر فرمتی باید با استفاده از برنامه خودش باز و اجرا شود . مثلا فرمت PSD باید توسط نرم افزار فتوشاپ اجرا شود یا پسوند XLS توسط برنامه آفیس . بعضی مواقع پیش می آید که دسترسی به برنامه اصلی مثل آفیس وجود ندارد و نیاز به باز کردن سندهای این برنامه جهت ویرایش وجود دارد . راه حل چیست ؟ ادامه آموزش را بخوانید .

قطعا برای شما هم پیش آمده که برای ثبت نام در برخی شبکه های اجتماعی و یا حتی سایت های اینترنتی به شماره تلفن همراه نیاز داشته باشید.اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام،واتساپ،اینستاگرام و ....
اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید چند اکانت در این شبکه های اجتماعی داشته باشید ، مستلزم این هستید که چند خط تلفن خریداری کنید. ولی من روش جایگزینی به شما معرفی می کنم که به صورت رایگان یک شماره مجازی به شما اختصاص می دهد.
با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن ساخت شماره مجازی : TextNow

اگر به یاد داشته باشید در مقالات قبلی در مورد اهمیت امنیت تلفن همراه صحبت کردیم و همزمان اپلیکیشن ES App Locker را هم معرفی کردیم.در همان مقاله این نکته را یادآوری کردم که برای امنیت تلفن همراه اپلیکیشن های بسیاری طراحی شده است که هر کس بنا به سلیقه ی خود می تواند از آنها استفاده کند.
امروز با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن Vault Hide برای مخفی سازی اطلاعات در تلفن همراه:

بیشتر نرم افزار و سیستم عامل هایی که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد توسط شرکت های نرم افزار کرک شده است . کرک کردن برنامه باعث مشکلاتی برای کاربران می شود که همه ما با آنها کم و بیش آشنا هستیم . هنگ کردن ، عدم بروزرسانی نرم افزار از سایت سازنده ، مشکلات امنیتی و موارد دیگر . به هر دلیلی اگر کرک ویندوز یا برنامه ورد شما حذف شده باشد چکاری باید انجام بدهیم . در ادامه یک برنامه سبک و کاربردی معرفی میکنم که با استفاده از آن می توانید ویندوز یا برنامه آفیس را کرک کنید . 


اگر می خواهید یک برنامه چند منظوره را بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود داشته باشید من یک اپلیکیشن فارسی و بسیار کاربردی را به شما پیشنهاد می کنم!
به موارد زیر دقت کنید:
چراغ قوه،قطب نما،محاسبه مسافت بین شهرها،تبدیل عدد به حروف،نقشه مترو و ....
اینها تنها تعدادی از قابلیت های این اپلیکیشن جذاب هستند.
با من همراه باشید با معرفی اپلیکیشن فارسی جعبه ابزار: