یکی از روشهای هک سیستم عامل وب کم می باشد . تا به حالا نمونه های زیادی از فیلم های ضبط شده توسط هکر و پخش آن در اینترنت پخش شده است. به عنوان مثال بدافزار Blackshades نوعی تروجان است که هکرها می توانند به کمک آن، کنترل رایانه ای را از راه دور (RTA: Remote Access Tool)، به دست گیرند. هدف این بدافزار، سیستم عامل های ویندوزی است. به گفته مقامات ایالات متحده، بیش از 500،000 سیستم کامپیوتری در سراسر جهان با این تروجان آلوده شده اند. خوشبختانه آنتی ویروس کسپرسکی برای افزایش امینت وب کم تنظیماتی روی نرم افزار اعمال کرده است که با کمک آن می توانید از هک وب کم جلوگیری کنید . 

اوت لوک یکی از بهترین نرم افزارها برای ارسال و دریافت ایمیل بدون وارد شدن به حساب کاربری می باشد . فرض کنید 10 ایمیل کاری دارید ! نمی توان در تب مختلف همه ایمیل ها را باز کرد . با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تمام ایمیل ها را اضافه کرده و پیام های دریافتی را بخوانید . تمام کارهایی که در حساب کاربری ایمیل انجام میدهید نیز در این برنامه ها وجود دارد . یکی از قابلیت های کاربردی برنامه اوت لوک ارسال پاسخ اتوماتیک می باشد . فرض کنید به مسافرت رفته اید و میخواهید به تمام ایمیل های ارسال شده به inbox اطلاع بدهید که در بازه زمانی خاص نیستید و بعد از رسیدن پیگیری یا پاسخ میدهید . این قابلیت در برنامه وجود دارد و به راحتی با چند کلیک ساده می توانید اینکار را انجام بدهید .  

یکی از اقداماتی که بر روی داده‌ها در اکسل صورت می‌گیرد، بررسی داده‌های تکراری می‌باشد . روش ها و ابزارهای مختلفی برای این منظور وجود دارد ، روشی که امروز در مورد آن صحبت میکنیم استفاده از گزینه ی Duplicate Values است . برای درک بهتر این آموزش ، استفاده از گزینه ی Duplicate Values را با مثال به شما آموزش می دهم

تا به حال شده بخواهید برنامه ای بر روی کامپیوتر نصب کنید ولی آنتی ویروس کاسپر اجازه انجام چنین کاری را به شما ندهد ؟ با توجه به این نکته که خودتان میدانید نصب برنامه مورد نظر هیچ خطری برای شما ندارد . در این مواقع باید آنتی ویروس را به صورت دستی غیر فعال کنید .  در ادامه آموزش غیر فعال کردن آنتی ویروس کاسپر نسخه 2018 را به شما توضیح میدهم . 

تا به حال شده بخواهید برنامه ای که دارای اتوران اختصاصی است را از طریق ویندوز نصب کنید ولی آنتی ویروس اجازه نصب را به شما ندهد ؟ یا برعکس ، کلا نخواهید برنامه ای در محیط ویندوز اجرا یا نصب شود ؟ در آنتی ویروس کسپرسکی این امکان وجود دارد که محدودیت و قوانین اجرای هر نرم افزاری را به صورت دستی خودتان تغییر بدهید . 

شاید بخواهید با استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی یک پوشه یا فایل خاص را اسکن کنید . به طور کلی آنتی ویروس ها یک پارتیشن یا کل سیستم عامل را اسکن می کنند که اینکار بسیار زمان بر می باشد و باعث می شود سرعت سیستم عامل تا حد قابل ملاحضه ای کاهش کاهش پیدا کند . به همین دلیل کسپر یک قابلیت به برنامه اضافه کرده است که با درگ کردن یک فایل یا پوشه و رها کردن آن در برنامه می توانید فقط همان فایل را اسکن کنید .  

مجوز استفاده از قالب مجله خبری ارمغان براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید