یکی از موارد برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی چه بر روی تلفن همراه و چه بر روی سیستم های کامپیوتری، استفاده از برنامه های فشرده سازی است.اگر از کاربران کامپیوتر هستید قطعا با نرم افزار قدرتمند WinRar آشنایی دارید.نرم افزاری که به شما امکان مدیریت فایل های فشرده نظیر Zip و Rar را خواهد داد. امروز با من همراه باشید با معرفی اپلیکیشنی مخصوص مدیریت فایل های فشرده در تلفن همراه با نام RAR For Android . اپلیکیشن بسیار قدرتمند که کارایی شبیه به WinRar دارد:

ویرایش عکس یکی از موارد پرکاربرد توسط کاربران تلفن همراه است. با پیشرفت شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام که بر پایه ی تصاویر طراحی شده است،اپلیکیشن های زیادی برای ویرایش و ایجاد افکت های جذاب بر روی عکس ها طراحی شده که امروز یکی از محبوب ترین آن ها را به شما معرفی خواهم کرد. با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن Prisma ، اپلیکیشنی مخصوص تبدیل عکس ها به نقاشی و همچنین ایجاد افکت های بسیار زیبا:

یکی از موارد استفاده از تلفن های همراه گوش دادن به موسیقی مورد علاقه است.موردی که اکثر ما کم و بیش از آن استفاده می کنیم و شاید بسیاری از ما لیست مورد علاقه ی خود را نیز در موزیک پلیر خود ساخته باشیم.اگر شما هم جز افرادی هستید که موزیک مورد نظر خود را از سایت های مختلف دریافت می کنید، می دانید که در بسیاری از موارد ،نام موزیک،نام خواننده و حتی کاور استفاده شده با خود موزیک همخوانی ندارد،در نتیجه برای جستجوی آهنگ در تلفن همراه با مشکل مواجه خواهید شد.
امروز اپلیکیشن Star Music Tag Editor را به شما معرفی خواهم کرد،اپلیکیشنی مخصوص ویرایش اطلاعات موزیک :

به طور پیش فرض هر فرمتی باید با استفاده از برنامه خودش باز و اجرا شود . مثلا فرمت PSD باید توسط نرم افزار فتوشاپ اجرا شود یا پسوند XLS توسط برنامه آفیس . بعضی مواقع پیش می آید که دسترسی به برنامه اصلی مثل آفیس وجود ندارد و نیاز به باز کردن سندهای این برنامه جهت ویرایش وجود دارد . راه حل چیست ؟ ادامه آموزش را بخوانید .

قطعا برای شما هم پیش آمده که برای ثبت نام در برخی شبکه های اجتماعی و یا حتی سایت های اینترنتی به شماره تلفن همراه نیاز داشته باشید.اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام،واتساپ،اینستاگرام و ....
اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید چند اکانت در این شبکه های اجتماعی داشته باشید ، مستلزم این هستید که چند خط تلفن خریداری کنید. ولی من روش جایگزینی به شما معرفی می کنم که به صورت رایگان یک شماره مجازی به شما اختصاص می دهد.
با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن ساخت شماره مجازی : TextNow

اگر به یاد داشته باشید در مقالات قبلی در مورد اهمیت امنیت تلفن همراه صحبت کردیم و همزمان اپلیکیشن ES App Locker را هم معرفی کردیم.در همان مقاله این نکته را یادآوری کردم که برای امنیت تلفن همراه اپلیکیشن های بسیاری طراحی شده است که هر کس بنا به سلیقه ی خود می تواند از آنها استفاده کند.
امروز با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن Vault Hide برای مخفی سازی اطلاعات در تلفن همراه:

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!