آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز

آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز

بیشتر نرم افزار و سیستم عامل هایی که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد توسط شرکت های نرم افزار کرک شده است . کرک کردن برنامه باعث مشکلاتی برای کاربران می شود که همه ما با آنها کم و بیش آشنا هستیم . هنگ کردن ، عدم بروزرسانی نرم افزار از سایت سازنده ، مشکلات امنیتی و موارد دیگر . به هر دلیلی اگر کرک ویندوز یا برنامه ورد شما حذف شده باشد چکاری باید انجام بدهیم . در ادامه یک برنامه سبک و کاربردی معرفی میکنم که با استفاده از آن می توانید ویندوز یا برنامه آفیس را کرک کنید . 

پس از نصب Windows 10، مایکروسافت به مدت 30 تا 180 روز به شما زمان می‌دهد تا از اکثر امکانات و قابلیت‌های ویندوز به صورت آزمایشی استفاده نموده و آن را مورد ارزیابی قرار دهید. در صورتی که بعد از مدت فوق، خواهان استفاده مداوم از سیستم عامل هستید، باید نسخه قانونی ویندوز را خریداری نموده سپس از طریق اینترنت نسبت به فعال‌سازی محصول اقدام کنید. از آنجایی که بسیاری از کاربران ایرانی، ویندوز را به صورت غیر قانونی نصب کرده و از طرفی امکان خرید قانونی ویندوز برای کاربران ایرانی مهیا نیست؛ راهکارهای متعددی برای فعال‌سازی دائمی و مطمئن این سیستم عامل ارائه شده که مجموعه‌ای از بهترین آن‌ها در این پست گردآوری شده است.

تا کنون بیش از صدها فعال‌ساز محصولات مایکروسافت در اینترنت منتشر شده که هر کدام با شیوه‌ای تقریباً مشابه نسبت به فعال‌سازی محصول مورد نظر اقدام می‌کنند؛ در این بین، بسیاری از فعال‌سازها آلوده به فایل‌های مخرب (Malware) بوده و یا با دستکاری فایل‌های سیستمی ویندوز، قسمت مرتبط با امور فعال‌سازی را از کار می‌اندازند که در نهایت کاربر مجبور به تعویض ویندوز می‌شود.

نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه نمود آپدیت بودن کرک‌هاست؛ برای مثال بعد از انتشار هر چند نسخه اصلی ویندوز 10، مقادیر Product Key آن‌ها تغییر نموده و لذا کرک‌های قدیمی قادر به فعال‌سازی نسخه‌های جدید نبوده و یا باعث فعال‌سازی ویرایش (Edition) اشتباه می‌شوند که در این صورت نیز لازم است تا Product Key صحیح به طور دستی وارد شود.

1. ابتدا نرم افزار Microsoft Toolkit را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . با استفاده از این برنامه می توانید نرم افزارهای زیر را کرک کنید . 

- Windows XP (Partial support)
- Windows Vista (Business & Enterprise)
- Windows 7 (Professional & Enterprise)
- Windows 8 (All Editions)
- Windows 8.1 (All Editions)
- Windows 10 (All Editions)

- Office 2010 VL (Windows XP)
- Office 2013 VL
- Office 2016 VL
- Office 2019 VL

- Visual Studio 2013 Ultimate
- Visual Studio 2015 Enterprise
- Visual Studio 2017 Enterprise

 

آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز

نرم افزار دانلود شده را اجرا کنید . این برنامه نیاز به نصب ندارد . پایین صفحه سمت راست دو آیکون کنار هم قرار دارند . اولی سمت راست برای اکتیو کردن ویندوز ، دومی سمت چپ برای فعال کردن آفیس . 
من بر روی اکتیو کردن آفیس کلیک میکنم . 

 آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز 1

بر روی تب activation کلیک کنید . نیاز به هیچ کار اضافی ندارید . فقط کلید EZ-Activator را انتخاب کنید .

 آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز 2

کمی صبر کنید تا پیغام succesfully نمایش داده شود .یکبار سیستم را ریست کرده و از دوباره برنامه را باز کنید . پیغام قرمز رنگ بالای نوار آفیس محو شده است . 

 آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز 3

برای اکتیو کردن ویندوز هم روش به همین شکل می باشد . 

 آموزش اکتیو کردن آفیس و ویندوز 4

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

+3 #1 مهدی 1398-03-18 11:51
فایل دانلودی پسورد میخواد جایی ننوشتید
نقل قول کردن

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!