اگر شما یکی از کاربران تلگرام هستید قطعا با قابلیت نظرسنجی آشنا هستید و آن را در گروه ها و کانال ها مشاهده کرده اید.بعد از آخرین به روزرسانی تلگرام ، برای ایجاد نظرسنجی دیگر نیازی به استفاده از ربات های مختلف نیست و شما می توانید از طریق اپلیکیشن تلگرام نظرسنجی دلخواه خود را طراحی کنید.
با من همراه باشید با آموزش نظرسنجی در تلگرام بدون نیاز به ربات:

پس از آخرین بروزرسانی اینستاگرام برخی کابران با مشکل باز نشدن و یا اصطلاحا لود نشدن استوری ها مواجه شده اند. بدین صورت که کاربران پس از بارکردن استوری با صفحه ی سیاهی روبرو خواهند شد.امروز با هم روش حل این مشکل را بررسی می کنیم.با من همراه باشید:

به طور کلی هر قابلیتی که برای اینستاگرام ارائه شده، در کنار مزایا ممکن است معایبی هم داشته باشد.یکی از این قابلیت ها ، امکان نمایش لیست پیشنهادی است،بدین صورت که اینستاگرام لیستی از افراد مختلف را به شما نمایش می دهد تا در صورت نیاز بتوانید آن ها را فالو کنید.حال شاید برخی افراد علاقه ای نداشته باشند که پروفایلشان در این لیست نمایش داده شود.
با من همراه باشید با آموزش عدم نمایش پروفایل در لیست پیشنهادی (Suggestion)

روش مرسوم برای فالو کردن و پیدا کردن دوستان خود در اینستاگرام این است که نام و نام خانوادگی آن ها را جستجو کنیم،موردی که ممکن است با آن روبرو شویم این است که اگر دوستانمان اکانتی به نام خود نساخته باشند تکلیف چیست؟
امروز روش پیدا کردن دوستان خود در اینستاگرام بوسیله شماره تلفن را به شما آموزش خواهم داد.
با من همراه باشید:

یکی از امکانات اینستاگرام ، قابلیت ارسال پیام به دوستان و آشنایان است، که این قابلیت اصطلاحا دایرکت نامیده می شود.
اگر شما هم از بخش دایرکت اینستاگرام زیاد استفاده می کنید امروز با من همراه باشید با یک اپلیکیشن کاربردی که به صورت رسمی توسط اینستاگرام معرفی شده است.

برخی از کاربران گزارش کرده اند که هنگام گرفتن اسکرین از محیط چت تلگرام با پیغامی مواجه می شوند که به آنها اجازه ی گرفتن اسکرین را نمی دهد.
پیغام : Couldn’t capture Screens
امروز با من همراه باشید تا در مورد رفع مشکل گرفتن اسکرین شات در تلگرام به شما توضیح بدهم.