قطعا برای شما هم پیش آمده که هنگام خواندن پست دوستان و یا افراد دیگر، از کپشن نوشته شده خوشتان آمده باشد. متن هایی که ارزش به اشتراک گذاری دارند. در اپلیکیشن اینستاگرام امکان کپی کردن همین متون وجود ندارد! اگر در اپلیکیشن اینستاگرم از متنی خوش تان بیاید و بخواهید آن را کپی کنید مجبورید آن را بخوانید و مجددا تایپ کنید. اما یک راه حل بسیار ساده ترهم وجود دارد .

نیم تگ اینستاگرام (Nametag)یک برچسب برای حساب کاربری اینستاگرام شماست اما خلاقانه تر!قطعا شما هم مشکل معرفی حساب کاربری اینستاگرام خود به تعداد زیادی مخاطب را داشته اید، با نیم تگ اینستاگرام (Nametag) کار شما بسیار ساده می شود، در حقیقت نیم تگ نوعی بارکد مخصوص اینستاگرام است. با ساخت نیم تگ افراد دیگر کافیست آن را اسکن کنند تا وارد اکانت شما شوند، و دیگر از اسم های طولانی خبری نیست!وقتی نیم تگ شما ساخته شده باشد، کاربر می تواند وارد برنامه اینستاگرام شود و با اسکن نیم تگ شما، حساب اینستاگرام شما را ببیند. با من همراه باشید تا ببینیم چطور می شود نیم تگ اینستاگرام (Nametag)را ساخت و چطور می توان از نیم تگ استفاده کرد؟

اگر جزو کاربران اینستاگرام هستید توصیه میکنم سریعا قابلیت رمز دو مرحله ای را فعال کنید. این کار احتمال هک شدن اکانت شما را به حداقل می رساند . تایید هویت دو مرحله ای یک ویژگی امنیتی است که می‌تواند به شدت ریسک هک شدن اکانت های مختلف شما را کاهش دهد. قابلیت تایید هویت دو مرحله ای دربرنامه های دیگر نیز ارائه شده که برخی از آن‌ها عبارتند از: اکانت گوگل، واتساپ، تلگرام

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که بخواهید فالوئری را از لیست اینستاگرام  خود حذف کنید ولی نخواهید این کار را از طریق بلاک کردن انجام دهید؟ نگران نباشید اگر حساب کاربری اینستاگرام شما private باشد، می توانید حذف فالوئر های اینستاگرام را بدون بلاک کردن به سادگی انجام دهید. با من همراه باشید با شما آموزش حذف فالوئر های اینستاگرام بدون بلاک کردن . 

هشتگ ها در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار هستند. زمانی که شما به پست خود هشتگ اضافه می‌کنید، کمک خواهید کرد که پست شما بتواند بهتر در جستجو یا بخش Explore اینستاگرام ظاهر شود. اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود قابلیت فالو کردن هشتگ را اضافه کرده است. بنابراین شما این پس علاوه بر فالو کردن صفحات مختلف می‌توانند هشتگ های مورد نظرتان را هم فالو کنید . با من همراه باشید .

فایل های گیف یا GIF تصاویر متحرک و بی صدایی هستند که این روزها استفاده از آن ها در برنامه های پیام رسان مختلف مثل تلگرام خیلی رایج شده است. تصاویر متحرک گیف به دلیل حجم پایینی که دارند برای ارسال ویدئوهای کوتاه بسیار مناسب هستند. اینستاگرام هم با درک محبوبیت گیف ها چندی پیش قابلیت اضافه کردن گیف به استوری کاربران را ارائه کرد، اما متاسفانه خیلی از کاربران با نحوه انجام این کار آشنا نیستند. با من همراه باشید با آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام . 

مجوز استفاده از قالب مجله خبری ارمغان براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید