با افزایش روزافزون محبوبیت اینستاگرام ، افراد زیادی سعی میکنند که از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشند.در کنار کسب درآمد مواردی نظیر معرفی شغل،محصولات باعث شده که کاربران بسیاری جذب اینستاگرام شوند.اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای تبلیغ شغل محصولات و یا حتی برای دیده شدن صفحه ی شخصی خود به دنبال راه حل مناسبی هستید مقاله ی امروز را از دست ندهید.با من همراه باشید با روش های افزایش فالوئر و لایک پست های اینستاگرام:

ربات های تلگرام جز موارد کاربردی و در برخی موارد سرگرم کننده ی این شبکه ی مجازی محبوب به حساب می آید.در آموزش های قبل تعدادی از ربات های کاربردی را به شما معرفی کردم.امروز با من همراه باشید با معرفی رباتی مخصوص بازی و سرگرم شدن همراه با دوستان خود:

بر اساس آمار ارائه شده ، تلگرام محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در ایران است که استفاده از آن کماکان رو به افزایش است.امکانات فراوان این شبکه ی مجازی باعث شده که تقریبا بی رقیب بماند.یکی از قابلیت های تلگرام که امروز در مورد آن توضیح خواهم داد ، قابلیت تغییر بک گراند و یا همان تصویر پس زمینه ی چت است.با من همراه باشید:

استوری بخش محبوب بسیاری از شبکه های مجازی شده است، اینستاگرام، فیسبوک ، واتساپ و دیگر شبکه های مجازی از این قابلیت پرکاربرد استفاده می کنند.ولی محبوب ترین آن ها از نظر آمار بخش استوری اینستاگرام است که روزانه تعداد بسیار زیادی از کاربران از آن استفاده می کنند.یکی از قابلیت های استوری اینستاگرام بخش هایلایت است.در مقاله ی امروز به معرفی و آموزش هایلایت استوری اینستاگرام خواهیم پرداخت.با من همراه باشید:

به تازگی کلاهبرداران دنیای مجازی از طریق یک روش ساده اقدام به خالی کردن کارت کاربران می کنند . روش انجام اینکار بسیار ساده می باشد و نیاز به هیچ ابزار خاصی ندارد . کافیست کاربر آیدی شما را تغییر داده و یک آیدی فیک شبیه به شناسه شما بسازد . سپس تصویر پروفایل شما ذخیره و ادامه مراحل.

یکی از قابلیت های کاربردی که باید به تلگرام اضافه شود ، خارج شدن گروهی از کانال ها می باشد . به صورت پیش فرض این ویژگی در نسخه تلگرام وجود ندارد و باید به صورت دستی اینکار را انجام بدهید . اما یکسری اپلیکیشن وجود دارد که به شما کمک میکند با چند تب ساده به صورت گروهی از کانال های عضو شده لفت دهید . 

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!