جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام

جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام

پخش خودکار ویدیو یکی از مواردی است که به صورت پیش فرض بر روی اینستاگرام فعال است، بدین صورت که به محض اینکه شما وارد شبکه ی مجازی اینستاگرام شوید و با پستی حاوی ویدیو روبه رو شوید، به صورت خودکار شروع به پخش شدن می کند.از معایب این قابلیت همین بس که باعث تمام شدن حجم اینترنت شما خواهد شد.امروز با من همراه باشید با آموزش جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام:

آموزش مرتبط: تنظیمات اینستاگرام
جلوگیری از پخش خودکار ویدیو تنها مختص صرفه جویی در مصرف حجم اینترنت نمی باشد، به طور مثال پخش خودکار ویدیو در محیط های نامناسب هم می تواند دلیل دیگری باشد که شما تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید تا از پخش خودکار ویدیو جلوگیری کنید.
برای این کار ابتدا وارد صفحه ی پروفایل شخصی خود شوید:

 جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام 1


آیکون مشخص شده را لمس کنید:

 جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام 2


گزینه ی Settings را انتخاب کنید:

 جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام 3


در قسمت Account گزینه ی Celluar Data Use را انتخاب کنید:

 جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام 4


گزینه ی مشخص شده را فعال کنید:

 جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام 5


نکته ی مهم : فعال کردن قابلیت Celluar Data Use تنها مختص استفاده از دیتای سیمکارت تلفن همراه است و هنگام وصل شدن به اینستاگرام از طریق وای فای باز هم ویدیوها به صورت خودکار پخش خواهند شد. اگر شما جز افرادی هستید که زمان بیشتری را در اینستاگرام سپری میکنید و از دیتای سیمکارت تلفن همراه خود استفاده میکنید و از مصرف بی اندازه حجم بسته های اینترنتی گلایه دارید از روش بالا استفاده کنید.

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!