یکی از مشکلاتی که کاربران اندروید در کشور ایران با آن مواجه هستن، تحریم توسط گوگل پلی است بدین صورت که اکثر اپلیکیشن ها قابلیت به روز رسانی و حتی دریافت را برای کاربران ساکن ایران محدود کرده است . یکی از روش های دور زدن این تحریم ایجاد لوکیشن جعلی توسط اپلیکیشن های مختلف است . اپلیکیشنی که امروز در موردش صحبت میکنم Fake GPS Fake Location نام دارد . البته تنها کاربرد این اپلیکیشن ساخت لوکیشن جعلی نیست بلکه شما میتوانید توسط این اپ برای سایر برنامه ها همانند تلگرام،واتساپ، و فیسبوک نیز لوکیشن جعلی ایجاد کنید . 

شاید برای شما هم پیش آمده که گوشی موبایل خود را گم کرده باشید و یا بدتر از آن ، گوشی شما به سرقت رفته باشد.در این شرایط حفظ اطلاعات شخصی در اولویت قرار دارد. امروز با من همراه باشید تا روشی را به شما آموزش بدهم تا به کمک آن از راه دور گوشی خود را کنترل کرده و بر روی آن رمز بگذارید، مکان گوشی را پیدا کنید و یا در نهایت اطلاعات گوشی خود را پاک کنید . 

پرداخت هزینه اینترنت تلفن همراه بخشی از سرانه هزینه های خانواده به حساب می آید و کمتر خانواده ای وجود دارد که این مورد جزو هزینه های ضروری آن به حساب نیاید . خدمات آنلاین به طوری در زندگی کاربران امروزی رشد پیدا کرده است که شاید عدم دسترسی به اینترنت، ما را در انجام بسیاری از کارها دچار مشکل کند.کنترل و کاهش هزینه اینترنت می تواند تا حد قابل ملاحضه ای یک نوع صرفه جویی به حساب بیاید . 

حجم حافظه تبلت یا گوشیهای اندرویدی به حدی نیست که بتوانیم تمام برنامه و اطلاعاتمان را داخل آن ذخیره کنیم . بعضی مواقع نیاز داریم چند برنامه را پاک کنید تا بتوانید یک برنامه جدید را نصب کنید. اما اگر یک حافظه SD داشته باشید به جای پاک کردن برنامه ها می توانید آنها را به کارت SD انتقال دهید . در ادامه روش انجام اینکار توضیح داده می شود .  

مجوز استفاده از قالب مجله خبری ارمغان براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید