چند روز قبل تعدادی از بهترین آنتی ویروس های مخصوص سیستم عامل ویندوز را در این مقاله معرفی کردم . حالا نویت میرسد به اندروید . بعضی از کاربران اعتقاد دارند که سیستم عامل اندروید نیاز به آنتی ویروس ندارد و این عقیده کاملا اشتباه است زیرا شما با دانلود یک تصویر آلوده به بدافزار یا اجرای اپ مخرب ، تلفن همراهتان ویروسی می شود و حتما باید آنتی ویروس بر روی گوشی نصب کنید .

قطعا این مورد را همگی میدانیم که هنگام فیلمبرداری با تلفن همراه، تصویر در حال ضبط بر روی صفحه ی نمایش کاملا مشخص است.شاید بنابه دلایلی نیاز باشد که هنگام فیلمبرداری نخواهید اطرافیان متوجه این موضوع بشوند،برای این منظور امروز با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن Background Video Recorder، اپلیکیشنی مخصوص فیلمبرداری مخفیانه:

استفاده از تلفن های همراه به قدری بین کاربران زیاد شده است که بسیاری از سرگرمی های عادی نیز از طریق این دستگاه ها انجام می شود. به طور مثال تماشای فیلم و سریال های محبوب یکی از مواردی است که می توان از تلفن همراه استفاده کرد.
امروز با من همراه باشید با معرفی تعدادی از پلیرهای قدرتمند برای اجرا فیلم و سریال با زیرنویس فارسی:
اپلیکیشن هایی نظیر : MX Player،KM Player،GOM Player

هنگامی که به مسافرت میروید ، یکی از لوازم یا دستگاهایی که بیشترین استفاده از آن می شود ، تلفن همراه می باشد . تقریبا تمام چیزهایی که میخواهید در سیستم عامل گوشی شما جمع شده اند به همین دلیل از وقتی که میرسید یا در حال سفر هستید با گرفتن عکس ، گوش دادن به موسیقی ، چک کردن شبکه های مجازی ، ایمیل ، چت کردن و ... به طور مرتب از آن استفاده کنید . همین موارد باعث می شود شارژ گوشی شما خالی شود . در ادامه روشهایی که از طریق آن می توانید عمر باتری گوشی خود را هنگام مسافرت ذخیره کنید با هم مرور می کنیم .

شاید شما هم همانند اکثریت افراد، هنگام انتقال اطلاعات از روی تلفن همراه به کامپیوتر و یا بالعکس، از کابل استفاده می کنید.ولی آیا می دانیدبدون کابل هم می توانید اطلاعات را منتقل کنید؟روشی بسیار ساده تر و کاربردی که نیاز به شبکه ی بی سیم(Wi-Fi) دارد و توسط اپلیکیشن Airdroid انجام می شود.
با من همراه باشید با معرفی و آموزش اپلیکیشن Airdroid مخصوص انتقال اطلاعات بین کامپیوتر و تلفن همراه به صورت بیسیم:

یکی از مهمترین کارها در کامپیوتر ، نوت بوک ، تبلت و تلفن همراه پشتیبان گیری از اطلاعات و برگرداندن آن در زمانیکه مشکلی برای سیستم عامل یا داده ها بوجود آمده است می باشد . باتوجه به اینکه کاربران دائم از تلفن همراه استفاده می کنند و اطلاعات آنها در حال بروز رسانی می باشد ، هرچند وقت یکبار به صورت دوره ای به طور اتوماتیک یا دستی باید پشتیبان گرفته شود . در ادامه آموزش پشتیبان گرفتن از اطلاعات تلفن همراه و بر گرداندن آن توضیح داده می شود .