ویندوز 10 بر خلاف نسخه های قدیمی برای نصب درایورها بسیار بهینه شده است ، با این حال شاید برای نصب پرینتر قدیمی در ویندوز 10 مشکل داشته باشید و درایور پرینتر توسط سیستم شناسایی نشده باشد . در این مقاله آموزشی به صورت کامل روش نصب درایور پرینترهای قدیمی در ویندوز 10 را توضیح میدهم .  

برنامه هایی که در پس زمینه ویندوز 10 فعال هستند با نرم افزارهای نصب شده توسط کاربر متفاوت است . نزدیک به 40 برنامه در پس زمینه ویندوز 10 فعال می باشد که از حجم اینترنت ، منابع سخت افزاری سیستم و باتری نوت بوک استفاده می کنند . با غیر فعال کردن برنامه هایی که نیاز ندارید می توانید سرعت ویندوز را تا حد قابل ملاحضه ای افزایش بدهید . 

بحث تشخیص سیستم مورد نیاز بازی ها ، یکی از مواردی است که تمام گیمرها با آن مشکل دارند،به این دلیل که برخی از کمپانی های بازی سازی ، سیستم های دقیقی را که بازی نیاز دارد،پیشنهاد نمیکنند،بعضی مواقع سیستم پیشنهادی بالاتر،و یا پایین تر از سیستم مورد نیاز واقعی است.امروز روش تشخیص سیستم مورد نیاز بازی را به شما توضیح خواهم داد:

بهترین استراتژی در برابر خراب شدن سخت افزار همچنین حذف فایل های کامپیوتر بدلایل مختلف ، پشتیبان گرفتن از اطلاعات می باشد . بکاپی که روی DVD ، فلش مموری ، هارد اکسترنال یا هر ذخیره ساز دیگری گرفته شده باشد .در ویندوز 10 روشهای زیادی برای پشتیبان گرفتن وجود دارد ، به عنوان مثال بکاپ گرفتن روی یک درایو خارجی به صورت دستی ، یا پشتیبان گرفتن در فضای ابری و راه حل های دیگر . 

در ویندوز 10 می توانید با استفاده از Hyper-V سیستم عامل لینوکس را نصب کرده و از آن لذت ببرید . تا به حال از لینوکس استفاده کرده اید ؟ بد نیست کمی زمان گذاشته و یکی از نسخه های لینوکس را روی ویندوز نصب کنید . برای شروع ابتدا باید هایپر وی را فعال کنید ، سپس ادامه این مقاله را بخوانید تا روش نصب لینوکس به شما آموزش داده شود . 

تا به حال به صورت حرفه ای در محیط ویندوز عکس گرفته اید ؟ یا از ابزار Snipping Tool استفاده کرده اید ؟ روش قدیمی برای گرفتن عکس (Screenshot) از صفحه را فراموش کنید. پیش تر برای گرفتن عکس از صفحه مجبور بودید دکمه Print Screen را در کیبرد فشار داده، سپس نرم افزار Paint را باز کرده و تصویر را در آن Past کنید. اما از ویندوز 7 به بعد ابزار جدیدی با نام Snipping Tools اضافه شده است که این کار را بسیار ساده تر انجام می دهد و علاوه بر این امکانات جالبی مانند تصویر تمام صفحه، گرفتن تصویر از بخشی از صفحه، گرفتن تصویر از یک فرم و غیره را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.البته روشهای قدیمی در ویندوز 10 بهینه شده است که در ادامه آموزش میدهم .

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!