قیمت فروش انواع مبدل صدا آنالوگ و دیجیتال

با استفاده از لینک هایی که در قسمت زیر قرار داد شده است می توانید از فروشگاه اینترنتی توربو رایان  مبدل صدا آنالوگ و دیجیتال مورد نظر خودتان را با اطمینان ابتدا بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنید . 

مبدل صدا آنالوگ و دیجیتال  

4 محصول وجود دارد.
0 دیدگاه
مبدل صدای آنالوگ به دیجیتال | این مبدل به شما کمک می کند تا صدا / سیگنال آنالوگ L/R را به کوآکسیال یا اپتیکال (Toslink) دیجیتال به طور همزمان تبدیل کنید . | پورت ورودی DC در L/R | پورت خروجی :  Toslink /  coaxial آنالوگ : ورودی دیجیتال : خروجی
2,000,000 ریال
موجود
0 دیدگاه
مبدل آنالوگ به دیجیتال برند Lenkeng مدل LKV3089   کانورتر LKV3089 صدای آنالوگ را از ورودی 3.5mm و  یا L/R Audio دریافت کرده و آن را به سیگنال صدای دیجیتال در خروجی S/PDIF و یا Coaxial تبدیل می کند.
3,000,000 ریال
موجود
1 دیدگاه
مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ | با استفاده از این مبدل می توانید صدای دیجیتال S/PDIF یا TOSLink را به صدای آنالوگ L/R تبدیل کنید  |  2 کانال LPCM (مدولاسیون کد پالس خطی) پورت دیجیتال : ورودی پورت آنالوگ : خروجی
2,000,000 ریال
موجود
0 دیدگاه
مبدل دیجیتال به آنالوگ برند Lenkeng مدل LKV3088   کانورتر LKV3088 جهت سوییچینگ صدا در مصارف خانگی و حرفه ای طراحی شده است که سیگنال صدای دیجیتال را از ورودی S/PDIF و یا Coaxial دریافت کرده و در خروجی ، آن را به سیگنال صدای استاندارد آنالوگ جهت اتصال به دستگاه اکسترنال مانند آمپلی فایر و یا میز ضبط صدا از طریق کانکتور RCA تبدیل می کند.
خرید محصول
نمایش 1 - 4 از 4 مورد