آموزش ثبت نام در فروشگاه اینترنتی توربو رایان 

شما از طریق 2 روش می تونید در فروشگاه ثبت نام کنید . روش اول در حین خرید و طی مراحل پرداخت و ثبت سفارش ، مرحله دوم به صورت مستقیم از طریق منوی ثبت نام بالای لوگوی فروشگاه که در تصویر زیر کامل مشخص شده است . 

برای شروع بر روی منوی ثبت نام کلیک کرده و همانند تصویر زیر یک ایمیل معتبر وارد کنید . بن تخفیف به این ایمیل ارسال می شود .   بعد از وارد کردن ایمیل معتبر بر روی کلید "ایجاد یک حساب کاربری کلیک کنید ". در مرحله بعدی مشخصات خودتان را وارد کرده و بر روی کلید ثبت نام کلیک کنید . 


روش دوم برای ثبت نام 


بعد از اضافه کردن محصول به سبد خرید و رفتن به مرحله پرداخت صفحه زیر نمایش داده می شود  که می توانید تعداد محصولات را کم یا زیاد کنید . پایین صفحه باید ابتدا استان و شهر را انتخاب کرده و به مرحله بعدی بروید .  

همچنین در این مرحله می توانید بن تخفیف ثبت نام را در کادر شماره 2 وارد کرده و بر روی کلید اعمال کلیک کنید تا به صورت اتوماتیک از مبلغ کل کسر شود 
در مرحله بعدی باید اطلاعات خودتان را به صورت کامل با توجه به راهنمای هر کادر وارد کرده و در پایان بر روی کلید ثبت اطلاعات و ادامه کلیک کنید . اگر از قبل حساب کاربری دارید می توانید از تب شماره 2 قبلا خرید کرده اید وارد شوید .  ثبت نام شما با تکمیل شده و به راحتی می توانید خرید خودتان را قطعی کنید .