از نظر سخت افزار کامپیوتر قویتر است یا لپ تاپ ؟

مقایسه در قطعات یا محصولات دیجیتال نیاز به آمار و ارقام دقیق دارد و نمی توان با یک جواب ساده مثل بله یا خیر کاربر را راضی کرد که لپ تاپ از کامپیوتر در یک سری پردازنده همانند i3 از کامپیوتر قویتر است یا ضعیف تر . بنابراین در ادامه به شما ثابت میکنم که در رده های مختلف پردازنده لپ تاپ ضعیف تر می باشد . با من همراه باشید . 

لپ تاپ بخریم یا کامپیوتر ؟

لپ تاپ بخریم یا کامپیوتر ؟ شاید این سوال قبل از خرید برای شما هم پیش آمده باشد و دقیقا ندانید کدام یک به صورت کامل احتیاج شما را برآورده می کند . در ادامه به این سوال پاسخ میدهم . 

راهنمای خرید کامپیوتر اداری (سیستم ارزان)

روز قبل یک مقاله کلی با عنوان "راهنمای خرید کامپیوتر"در بخش وبلاگ قرار دادم و در انتهای مطلب قرار شد هر چند روز یکبار یک سیستم کامپیوتر کامل با مشخصات و قیمت دقیق برای نیازهای مختلف معرفی کنم . امروز با معرفی اولین سیستم در خدمت شما هستم . 

راهنمای خرید کامپیوتر

آیا میدانید برای خرید یک کامپیوتر به چه اطلاعات پایه ای نیاز دارید تا هم قطعات خوبی انتخاب کنید هم در هزینه صرفه جویی کرده باشید ؟ به دلیل مهم بودن این موضوع ، در ادامه به صورت کامل به این پرسش پاسخ میدهم و سعی میکنم موارد کاربردی و فنی را به صورت ساده برای شما توضیح بدهم تا راحت تر بتوانید یک کامپیوتر برای خودتان خریداری کنید . 

چطور اسپیکر را به تلویزیون متصل کنیم ؟

خروجی‎ صدای تلویزیون های جدید باورودی اسپیکر هایی که در بازار وجود دارد کمی متفاوت است ، به همین دلیل ممکن است شما هم عین بنده یک اسپیکر دو تیکه داشته باشید و دقیقا ندانید از چه طریقی میتوان آن را به تلویزیون متصل کرد .