ما از سال 1387 در زمینه فروش قطعات کامپیوتر و ارائه خدمات فنی به مشتریان ؛ برای بسیاری از کسب و کارهای بزرگ . کوچک در ایران خدمات ارائه کرده ایم . از فروش قطعات سخت افزار ، فروش سیستم های اداری و سرور ، فروش و راه اندازی تجهیزات تخصصی شبکه ، مشاوره فنی ، تعمیر و عیب یابی سیستم های کامپیوتر ، نوت بوک و تبلت ، ایجاد بیش از 5 هزار مقاله آموزشی در زمینه کامپیوتر ، طراحی ، برنامه نویسی ، سخت افزار و هر آن چیزی که مورد نیاز کاربران بوده است با تفکر طراحی محور و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و مخاطبان سعی کرده ایم بهترین و مقرون بصرفه ترین راهکار را در سریعترین زمان ممکن ارائه بدهیم.


صداقت در عمل ، در نظر گرفتن نفع مشتری و پشتیبانی مداوم از مزیت های خدمات ماست. در دنیای دیجیتال، شما می توانید سکان‌دار کسب و کار خود در فضای مجازی باشید. سادگی در مدیریت، کارایی در عملکرد و متناسب با نیاز شما، فروش محصولات خوب شما بی‌وقفه ادامه خواهد داشت و شما به بازارهای جدیدی دست خواهید یافت. این رسالت ماست تا این مهم را به انجام برسانیم.

توربو رایان با سرمایه نیروی انسانی متخصص و متهعد و با پشتوانه مشتریان وفادار و ماندگار و در کنار توکل بر خدا مسیر طولانی پیشرفت را آغاز کرده است و با توجه به تجربیاتی که در بازه زمانی 10 سال بدست آورده ایم قصد داریم خدماتی متفاوت تر بر پایه مشتری مداری را با طرحی نو ارائه کنیم .

ارزش های فروشگاه اینترنتی توربو رایان

  • مشتری : کیفیت خدمات ، قیمت عادلانه ، پشتیبانی محصولات و تعاملات ماست که مشتریان را وفادار می سازد.
  • صداقت و انصاف: تعهد نسبت به شفافیت تمام فرآیندها، سرویس و محصولات در تمامی سطوح
  • کارتیمی: توجه ویژه به سرمایه های انسانی و تلاش در قالب یک تیم واحد و منسجم جهت رسیدن به اهداف شرکت
  • تعالی : تعهد به بهبود مستمر پرسنل، منابع، سرویس ها و محصولات شرکت جهت بهترین بودن