به طور کلی تمام محصولاتی که در توربو رایان به فروش میرسد دارای ضمانت نامه اصلی از شرکت های معتبر می باشد ، با این حال در جهت رضایتمندی مشتریان عزیز طرح " 7 روز ضمانت تعویض کالا " با توجه به چهار چوب و قوانین خدمات پس از فروش که در ادامه به صورت کامل شرح داده می شود از امروز قابل اجرا می باشد.
لذا  تمام مشتریان عزیز با آسودگی بیشتری می توانند محصولات مورد نظر خودشان را خریداری نمایند  .

نکته مهم  : 
امکان برگشت کالا با دلیل "مغایرت مشخصات محصول با سفارش" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد یا اگر پلمپ باز شده است ، بسته بندی و اقلام همراه کاملا سالم باشد . خریدار موظف است به محض دریافت کالا مشخصات و ظاهر محصول را بررسی و در صورت تایید اقدام به باز کردن پلمپ نماید . با توجه به این مهم که کالا بر اساس سفارش مشتری از تامین کننده خریداری می شود ،امکان برگشت کالا با دلیل "انصراف از خرید" وجود ندارد . 

نکته ی مهم :
هزینه ی ارسال محصول ( تعمیر یا تعویض ) به دفتر توربورایان  ، و همچنین بازارسال محصول برای مشتری ، بر عهده ی خریدار است و توربورایان تنها موظف است کالا را برای گارانتی ارسال کرده و پس از تعمیر یا تعویض ، کالا را دریافت کند.


خریداران محترم به هیچ وجه کالا به صورت حضوری تعویض نخواهد شد .
به هیچ وجه کالا قبل از تست واحد فنی پس گرفته یا تعویض نخواهد شد .
نوت بوک و پرینتر فقط در صورت مشکل سخت افزاری (خراب بودن برد) تعویض می شود . 
طبق قوانین اینماد اگر بخواهید کالایی را در مدت 7 روز ، برای تعویض به آدرس توربورایان ارسال کنید ، باید کالا در بسته بندی پلمپ و با هزینه خریدار به شرکت ارسال شود . کالاهایی که کارتن و جعبه اصلی محصول خراب شده باشد غیر قابل تعویض می باشد .


خریداران محترم به این نکته دقت داشته باشید که گارانتی به این دلیل بر روی محصولات قرار داده شده است که شرکت های تولید کننده مطمئن نیستند به صورت صد در صد محصول عرضه شده در بازه زمانی مشخص به درستی کار می کند یا خیر .


درچه مواردی می توانید ظرف مدت 7 روز کالا را تعویض نمایید.

1-   کالا دارای ایراد یا اشکال فنی باشد . برد اصلی یا قطعه اصلی مشکل داشته باشه 
دراین صورت می بایست تا قبل از 7 روز اشکال و ایراد را به شرکت اعلام نمایید .
کلیه شرایط مندرج در کارت گارانتی باید برقرار باشد چنانچه شرایط گارانتی نقض شده باشد امکان تعویض وجود نخواهد داشت .


2-   کالاهای دارای ایراد ظاهری  : درصورتی که کالا دارای اشکالات ظاهری باشد شما مشتری گرامی می بایست از پذیرش کالا امتناع نموده و کالای را به پیک  عودت دهید .به هیچ وجه شکستگی شامل گارانتی نمی باشد و " طبق قانون تمام شرکت های گارانتی " محصول با هزینه تعمیر می شود .


3-  کالاهایی که مشخصات فنی یا ظاهری آن با موارد ذکر شده در سایت مغایرت دارد.(حتما در هنگام تحویل کالا مشخصات محصول خریداری شده را با مشخصات روی بسته بررسی کنید و در صورتیکه کالای خریداری شده با مشخصات سایت مغایرت دارد از دریافت کالا خودداری نمایید )


4 . کارشناسان خدمات پس از فروش توربو رایان ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی کرده و نتیجه را ظرف مدت 24 ساعت به مشتری اعلام می کنند .

نکته : امکان بازگشت وجه یا تعویض کالا قبل از بررسی و کنترل توسط کارشناسان بخش فنی وجود ندارد .
نکته مخصوص خریداران شهرستان : قبل از ارسال کالای معیوب با شماره تماس گارانتی محصول خریدار شده که به صورت کارت یا هولوگرام می باشد تماس گرفته و مشکل را شرح دهید تا در صورت امکان کارشناسان فنی مشکل را حل یا جهت ارسال کالا به گارانتی شما را راهنمایی کنند .